Dzis jest 18.06.2019, imieniny Elżbiety, Marka, Pauli
advert 1
advert 2
advert 3
Logistycy z wizytą w zakładzie produkcyjnym PZL Sędziszów. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 27 listopada 2017 14:13W dniu 6 listopada 2017 roku uczniowie trzeciej klasy Technik Logistyk w Zespole Szkół im Ks. dra Jana Zwierza uczestniczyli w wycieczce programowej do zakładu PZL Sędziszów, który specjalizuje się w produkcji filtrów dla motoryzacji, przemysłu i rolnictwa.
Celem wyjazdu było poznanie procesów produkcyjnych poszczególnych wyrobów przedsiębiorstwa, zapoznanie się z różnymi formami produkcji i procesem kontroli wyrobów gotowych. Uczniowie odwiedzili również laboratoria zakładu oraz mieli okazje obejrzeć praktyczne doświadczenie, które prezentowało chłonność filtra powietrza. Wszystkie wymienione elementy i procesy potwierdzają dlaczego sędziszowskie filtry charakteryzuje tak wysoka jakość.
Uczniowie dzięki uprzejmości firmy mogli przez moment wcielić się w rolę pracowników i spróbować sił na jednej z linii produkcyjnych. Pracownicy PZL Sędziszów zapoznali również uczestników z wnikliwym procesem kontroli wyrobów gotowych oraz materiałów filtrujących nazywanych „sercem” filtra, dzięki czemu wiemy czym powinien charakteryzować się dobry filtr.
W programie wycieczki nie mogło zabraknąć wizyty w magazynie wyrobów gotowych, gdzie przechowywane są oraz przygotowywane do wysyłki gotowe produkty.

System znakowania i rozmieszczania produktów w magazynie bardzo spodobał się uczestnikom wycieczki.
Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe gadżety oraz zaproszenie na praktyki i w przyszłości do pracy. Wyjazd zakończyło pamiątkowe zdjęcie.
Dziękujemy za miłe przyjęcie i ponowne zaproszenie.

tn_1
tn_IMG_20171106_112030
tn_IMG_20171106_112524
tn_IMG_20171106_113749
tn_IMG_20171106_113904
1/5 

Poprawiony: poniedziałek, 27 listopada 2017 14:38
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 145 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS