Dzis jest 18.06.2019, imieniny Elżbiety, Marka, Pauli
advert 1
advert 2
advert 3
Lekcje z ZUS PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 11 grudnia 2017 22:52

„Warto wiedzieć więcej
 o ubezpieczeniach społecznych”


27 listopada 2017 r. odbył się szkolny etap ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych
Olimpiada jest jednym z elementów programu edukacyjnego „Lekcje z ZUS”.
Jego celem jest upowszechnienie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych  wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Organizatorem programu jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Projekt objęty jest honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. „Lekcje z ZUS” mają za zadanie kształtować świadomość młodzieży, ucząc przy tym zasady solidaryzmu społecznego, a ponadto dawać praktyczną wiedzę przyszłym przedsiębiorcom. Uczniowie w dużej mierze sprawdzają swoją wiedzę zdobytą podczas zajęć z przedmiotu „kadry i płace”,

W etapie szkolnym Olimpiady wzięły udział uczennice z klas II , III, IV technikum ekonomicznego:
Nad prawidłowością przebiegu olimpiady czuwała komisja w składzie; pani dyrektor Janina Pupa, p. Aldona Majewska Dudek, p. Bogusław Krata. Najlepsze wyniki uzyskały: Jolanta Kowalska, Marta Marciniec, Marta Dudek z klasy trzeciej TE. Uczennice te mają szansę reprezentować szkołę na szczeblu wojewódzkim.Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwyciężczyniom gratulujemy i życzymy powodzenia w II etapie.

tn_IMG_0145
tn_IMG_0150
tn_IMG_0151
1/3 


Aldona Majewska Dudek

Poprawiony: poniedziałek, 11 grudnia 2017 23:02
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 153 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS