Dzis jest 18.06.2019, imieniny Elżbiety, Marka, Pauli
advert 1
advert 2
advert 3
Plebiscyt - Nauczyciel na Medal PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 grudnia 2017 17:43

Nauczyciel na medal w Zespole Szkół im ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach


W sobotę 9. grudnia w Rzeszowie podczas uroczystej gali pan Karol Zagórski odebrał z rąk Wojewody Podkarpackiego pani Ewy Leniart oraz pana Stanisława Sowy Redaktora Naczelnego Gazety Codziennej Nowiny medal za zajęcie pierwszego miejsca w powiecie Ropczycko-Sędziszowskim w plebiscycie Nauczyciel na Medal 2017. Jednocześnie ze swoim wynikiem pan Karol uplasował się w pierwszej dziesiątce najlepszych nauczycieli w województwie Podkarpackim.
W plebiscycie udział wzięło blisko 500 nauczycieli wszystkich typów szkół z terenu całego województwa. Przez kilka tygodni uczniowie i rodzice mogli w głosowaniu smsowym wyrazić poparcie dla każdej kandydatury. Podkarpacki Kurator Oświaty pani Małgorzata Rauch powiedziała podczas gali, że Plebiscyt Nauczyciel na Medal wyłonił tych nauczycieli, którzy cieszą się sympatią, uznaniem oraz szacunkiem rodziców, uczniów i społeczności lokalnej. Nauczyciele należą do najbardziej wyjątkowych ludzi na całym świecie, bo kto inny mógłby każdego dnia ofiarowywać cudzym dzieciom to, co najlepsze – dodała.W czasie krótkiego wystąpienia podczas gali pan Karol przyznał, że chociaż nie posiada trzydziestoletniego doświadczenia w nauczaniu, tak jak inni nagrodzeni, ani nawet nie ma trzydziestu lat, to każdego dnia w szkole spotyka niesamowitych uczniów, których energia daje mu siłę do działania i motywację do wytężonej pracy.
Pan Karol Zagórski od 4 stycznia 2016 roku jest nauczycielem języka angielskiego oraz języków zawodowych w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza. W szkole pełni funkcję członka Zespołu ds. Promocji ZS oraz organizuje bezpłatne kursy i szkolenia językowe dla najlepszych uczniów naszej Szkoły. Współpracując z wydawnictwami organizuje liczne konkursy językowe. Wraz z innymi członkami Zespołu ds. Promocji bierze udział w realizacji rozmaitych projektów zewnętrznych i jest asystentem w projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej Zawodowcy na start!. Ponadto jest współautorem największego projektu remontu sal lekcyjnych w naszej Szkole  pod nazwą Razem zmieniamy się na lepsze, dzięki któremu udało się pozyskać materiały budowlane i darowizny pieniężne o wartości ponad 55 tysięcy złotych, za co przeprowadzono kapitalny remont dwóch sal lekcyjnych.


Poprawiony: wtorek, 12 grudnia 2017 17:52
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 151 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS