Dzis jest 18.06.2019, imieniny Elżbiety, Marka, Pauli
advert 1
advert 2
advert 3
Logotyp Zespołu Szkół PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 25 stycznia 2018 09:08

Nowy logotyp Zespołu Szkół


Po wielu latach obowiązywania dotychczasowej identyfikacji wizualnej naszej Szkoły Dyrekcja wraz z organem prowadzącym Szkołę i Zespołem ds. Promocji ZS zdecydowała o zmianie symbolu Zespołu Szkół.
Zgodnie z podjętymi decyzjami od stycznia 2018 roku Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza prezentuje się nową identyfikacją wizualną, która obejmuje zmianę logotypu, papeterii i wszelkich form prezentacji naszej szkoły, również materiałów informacyjnych, reklamowych i witryny internetowej.
Nowe logo znacznie lepiej oddaje charakter i strukturę zarządzania naszą Szkołą. Głównym jego elementem jest grafika przypominająca kepi studenckie, które jest symbolem szkolnictwa. Na czapce widnieją dwie litery ZS- jest to akronim od nazwy Zespół Szkół. W podstawie czapki zawarte zostały symbole zaczerpnięte z herbu powiatu Ropczycko- Sędziszowskiego, który jest organem prowadzącym Szkołę, co symbolizuje podstawę do jej działania. W różnych wersjach: obok lub pod spodem znajduje się pełna nazwa naszej Szkoły. Szata graficzna całości została dopasowana do najnowszych standardów w dziedzinie grafiki użytkowej, a kolory wykorzystane w projekcie odzwierciedlają priorytety, jakimi kieruje się Zespół Szkół czyli jakość, profesjonalizm i zaufanie a także dokładność oraz dbałość i troska o uczniów.
W identyfikacji wizualnej Szkoły nowy logotyp będzie używany od momentu jego wprowadzenia, sukcesywnie zastąpi on dotychczas używane symbole. Wykorzystywane dotychczas identyfikatory i wszelkie inne formy prezentacji graficznej nadal pozostają aktualne, natomiast nowe projekty mają uwzględniać podjęte zmiany.

Poprawiony: czwartek, 25 stycznia 2018 09:18
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 156 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS