Dzis jest 18.04.2019, imieniny Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
advert 1
advert 2
advert 3
Krwiodawstwo PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 14 marca 2018 10:43

Młoda krew ratuje życie


8 marca 2018 r. gościliśmy ekipę z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie. Z naszej szkoły udział w akcji wzięła stała grupa krwiodawców oraz kilka osób, które oddawały krew po raz pierwszy. Przyszła także młodzież z pozostałych ropczyckich szkół oraz niezawodni stali – zasłużeni już krwiodawcy.

Krew może oddać każdy pełnoletni człowiek, który jest zdrowy, a jego waga jest nie niższa niż 50 kg. Wszelkie informacje na temat kryteriów zdrowotnych są dostępne na stronie https://www.rckk.rzeszow.pl/ oraz w szkolnej bibliotece.D. Mucha

Poprawiony: środa, 14 marca 2018 10:48
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 111 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS