Dzis jest 24.05.2019, imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny
advert 1
advert 2
advert 3
AGI Poland PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 26 marca 2018 18:51

AGI Poland z roboczą wizytą w Zespole Szkół
im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach


W dniu 7 marca w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach w ramach partnerskiego porozumienia gościła delegacja pracowników zakładów Firmy Aero Gearbox International Poland w Ropczycach. Celem wizyty było zapoznanie uczniów klas technikum mechanicznego z profilem działalności, produktami oraz zasadami pracy Firmy. AGI Poland reprezentowali: panie Oksana Shcherbiuk i Agnieszka Socha z działu zasobów ludzkich oraz panowie Mateusz Micek i Robert Bator, którzy związani są bezpośrednio z produkcją.

 

tn_IMG_3251
tn_IMG_3252
tn_IMG_3255
1/3 

Podczas spotkania uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jak wygląda nowa fabryka AGI Poland w Ropczycach oraz jakie obowiązują w niej normy i standardy jakościowe. Młodzież była zaskoczona rygorystycznymi wymogami dotyczącymi bezpieczeństwa i dyscypliny pracy oraz współodpowiedzialności każdego pracownika za finalny produkt. Ponadto inżynierowie produkcji zapoznali uczniów ze szczegółami technicznymi wyrobów Firmy AGI Poland i ich zastosowaniem w silnikach samolotów. Na koniec uczniowie zostali zapoznani z zasadami rekrutacji i kodeksem postępowania w Firmie.

Aero Gearbox International Poland z siedzibą w Ropczycach jest producentem układów przeniesienia napędu dla wszystkich turbogazowych silników, które są produkowane przez Rolls-Royce’a dla lotnictwa cywilnego. Firma jest jednym z partnerów Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach, aktywnie wspiera Szkołę w kształceniu wysoko wykwalifikowanych pracowników średniego szczebla organizując warsztaty i zajęcia otwarte dla uczniów ZS. Ponadto AGI Poland sponsoruje szereg wydarzeń w Szkole i od bieżącego roku szkolnego funduje nagrody rzeczowe dla najlepszych uczniów.


Karol Zagórski

Poprawiony: poniedziałek, 26 marca 2018 18:59
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 162 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS