Dzis jest 04.06.2020, imieniny Christy, Helgi, Karola
advert 1
advert 2
advert 3
Światowy Dzień Bez Papierosa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 05 czerwca 2018 17:35

31 Maja Światowy Dzień Bez Papierosa


Światowy Dzień Bez Papierosa został ustanowiony w 1987 roku ze względu na rosnącą liczbę osób uzależnionych i pacjentów ze schorzeniami wywołanymi przez palenie papierosów. Światowa Organizacja Zdrowia stara się uświadamiać i ostrzegać przed zgubnymi skutkami palenia tytoniu - głównie nowotworami płuc, przełyku, krtani, gardła czy trzustki. Na całym świecie po papierosy sięga regularnie ponad miliard osób.
Światowy Dzień Bez Papierosa  jest  więc dobrą okazją, by wszyscy wspólnie mogli zastanowić się jak zadbać o swoje zdrowie. Dlatego też w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza na godzinach wychowawczych i na lekcjach biologii przypomniano o celu jakiemu ma służyć Światowy Dzień Bez Tytoniu.


IMG_0169
IMG_0170
IMG_0169
IMG_0170
1/2 

Aneta Bochenek
Agnieszka Rymut
Renata Kopala

Poprawiony: wtorek, 05 czerwca 2018 17:41
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 117 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS