Dzis jest 14.11.2018, imieniny Emila, Laury, Rogera
advert 1
advert 2
advert 3
„Otrzęsiny” klas pierwszych" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 19 października 2018 07:25

W dniu 15 października 2018r. w ZS odbyły się „otrzęsiny” klas pierwszych.
Organizatorem imprezy była Centralna Rada Uczniowska w raz z opiekunem – Bogusławem Kratą.
Udział  w zabawie zgłosiło 8 klas wraz ze swoimi wychowawcami.

Impreza odbyła się na hali widowiskowo-sportowej w Ropczycach.O godzinie 10.00 klasy pierwsze zajęły wyznaczone miejsca, v-ce Dyrektor ZS Janina Pupa w imieniu Dyrektora Mariusza Pilcha oraz Kierownika Kształcenia Praktycznego Andrzeja Świniucha, przywitała wychowawców oraz uczestników. Rozpoczęła się zabawa którą poprowadzili: przewodniczący Centralnej Rady Uczniowskiej Zespołu Szkół – Mikołaj Szczerba oraz sekretarz Kacper Darłak.  Nad oprawą muzyczną czuwał Mateusz Wilk.

tn_IMG_20181015_103546
tn_IMG_20181015_104453
tn_IMG_20181015_104719
tn_IMG_20181015_105001
tn_IMG_20181015_105343
tn_IMG_20181015_105524
tn_IMG_20181015_105701
tn_IMG_20181015_105908
tn_IMG_20181015_110403
tn_IMG_20181015_113255
tn_IMG_20181015_113915
01/11 


Z nieocenioną pomocą prowadzącym przyszli  koleżanki i koledzy, którzy zajęli się oprawą techniczną i przygotowaniem zabaw:

Anna Chlewicka – v-ce przewodnicząca CRU
Martyna Ochab – v-ce przewodnicząca CRU
Aleksandra Darłak
Gabriela Mazur
Kornelia Fitoł
Dominika Ochab
Beata Róg
Justyna Stefanik
Natalia Polek
Aleksandra Machnica


Nad porządkiem na sali czuwali nasi uczniowie z klasy mundurowej 3 PPW LOS w osobach:

Krystian Marciniec
Beata Czaja
Monika Furtak
Faustyna Bajor
Grzegorz Przetacznik
Wiktor Serafin


Mikołaj Szczerba wraz ze swoimi koleżankami i kolegami przywitali zebranych, rozpoczęli konkursy i zabawy które miały na celu „przyjęcie do społeczności szkolnej” młodszych kolegów i koleżanek, zintegrowanie ich ze sobą, środowiskiem szkolnym oraz wychowawcą.


W JURY całej zabawy zasiedli:

- Janina Pupa – wicedyrektor ZS
- Bogusław Krata – opiekun CRU
- Mikołaj Szczerba – przewodniczący CRU


Jury oceniało poszczególne występy uczestników, przyznając punkty za udział i osiągane wyniki m. in. w następujących konkurencjach:

1.    Prezentacja talentów z poszczególnych klas
2.    Slalom na rowerku
3.    Kalambury z wychowawcą
4.    Ubijanie jajek
5.    Skakanka w „specjalnym obuwiu”
6.    Picie mleka
7.    Rzut do celu wychowawcy
8.    Karmienie kisielem
9.    Pączki na czas


Po wszystkich konkurencjach uczniowie uroczyście złożyli „przysięgę pierwszaków” i zostali przyjęci do społeczności szkolnej.
W między czasie jury podliczyło wszystkie punkty i wyłoniło klasy które zajęły 3 pierwsze miejsca:

1.    1 TL – I miejsce – wych. Monika Kubik
2.    1 TBH – I I miejsce – wych. Anna Klimek
3.    1 PW – III miejsce – wych.  Jarosław Świder


Wszyscy uczestnicy byli dopingowani przez swoich kolegów i koleżanki.
Zabawa przebiegła w miłej atmosferze, klasy aktywnie brały udział w konkursach a wychowawcy mogli poznać ukryte talenty tkwiące w ich wychowankach.

Poprawiony: poniedziałek, 05 listopada 2018 09:44
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 179 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS