Dzis jest 18.06.2019, imieniny Elżbiety, Marka, Pauli
advert 1
advert 2
advert 3
Czytaj z CzytajPL!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 06 listopada 2018 12:10

 

Nasza szkoła została zakwalifikowana do ogólnopolskiego projektu CzytajPl., dzięki któremu wszyscy uczniowie mogą za darmo otrzymać dostęp do 12 bestsellerowch e-booków i audiobooków. Do 30 listopada na korytarzach szkoły oraz w bibliotece dostępne są plakaty z tytułami książek i kodem QR, który umożliwi korzystanie z nich. Wystarczy ściągnąć darmową aplikację Woblink, zeskanować kod QR i cieszyć się czytaniem lub słuchaniem książek w formacie  e-booka i audiobooka. Oprócz tego osoba, która z pobrała książkę może ją udostępnić pięciu innym osobom. Jak podają organizatorzy, przystąpienie do CzytajPL może dokonać się w następujący sposób: poprzez zeskanowanie odpowiedniego QR kodu z nośnika reklamowego (komunikatu o Akcji) z poziomu Aplikacji Mobilnej, albo poprzez zaakceptowanie zaproszenia do udziału w CzytajPL, otrzymanego drogą mailową od znajomego. W celu przystąpienia do CzytajPL w sposób, o którym mowa w poprzednim zdaniu, należy po zaakceptowaniu zaproszenia do udziału w CzytajPL wykonać kolejne czynności techniczne w oparciu o wyświetlane Użytkownikowi komunikaty lub informacje (w tym dotyczące założenia Konta Użytkownika). Możliwość przesyłania zaproszeń oferuje Aplikacja Mobilna (http://akcja.czytajpl.pl/regulamin.html)

Akcja potrwa do końca listopada.

 

Nauczyciele bibliotekarze
D. Mucha
L. Sokołowska


Poprawiony: wtorek, 06 listopada 2018 12:16
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 147 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS