Dzis jest 22.05.2019, imieniny Emila, Neleny, Romy
advert 1
advert 2
advert 3
Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 20 listopada 2018 21:07


W dniu 13 listopada 2018 roku odbył się szkolny etap Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Jest to ogólnopolska Olimpiada, której organizatorami są  WSG w Bydgoszczy, ZSE-H w Kołobrzegu oraz Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego. Wzięło w nim udział 17 uczniów z klas hotelarskich. Test, z którym musieli się zmierzyć uczestnicy obejmował zagadnienia  z organizacji pracy w hotelarstwie, marketingu, obsługi konsumenta oraz wiedzy ogólnej  o świecie hoteli. Do etapu okręgowego zakwalifikowali się: Adrian Wiater z klasy drugiej i Iwona Zygmunt z klasy trzeciej technikum hotelarskiego.
Przed naszymi uczniami przygotowania do etapu okręgowego, który odbędzie się 4 stycznia 2019 roku w Rzeszowie.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Poprawiony: wtorek, 20 listopada 2018 21:17
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 156 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS