Dzis jest 20.11.2019, imieniny Anatola, Edyty, Rafała
advert 1
advert 2
advert 3
Zbiórka żywności dla ubogich PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 18 grudnia 2018 20:34

Pomagamy potrzebującym.Dnia 14 grudnia 2018 r. została zorganizowana przez Caritas  zbiórka żywności dla ubogich. Akcja   miała miejsce w Biedronce przy ulicy Witosa w Ropczycach. Brali w niej udział uczniowie z Zespołu Szkół im. ks. dra J. Zwierza w Ropczycach. Zbiórka przebiegała pomyślnie, zebrano dużo produktów spożywczych, które zostaną przekazane dla ubogich. Wolontariusze zaangażowani w akcję to: Karolina Bieńko, Iwona Gąsior, Klaudia Juchno, Natalia Polek, Paulina Ochab i Kamil Róg z klasy 2 TE.K.B., I.G., K. J.

Poprawiony: wtorek, 18 grudnia 2018 20:42
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 116 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS