Dzis jest 28.02.2020, imieniny Ludomira, Makarego, Wiliany
advert 1
advert 2
advert 3
Zasady sporządzania atrakcyjnego CV PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 02 stycznia 2019 19:36

Aby dobrze zaprezentować siebie…


6 grudnia 2018 roku w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach gościła pani Oksana Shcherbiuk - HR Business Partner w firmie Aero Gearbox International Poland, która dla grupy uczniów technikum mechanicznego o profilu operator obrabiarek sterowanych numerycznie przeprowadziła szkolenie i warsztaty z zakresu zasad sporządzania atrakcyjnego CV, zachowania podczas rozmowy kwalifikacyjnej i autoprezentacji.
Zajęcia te były fantastyczną okazją do poznania zasad i warunków pracy rekrutera w międzynarodowej korporacji oraz zrozumienia najistotniejszych aspektów psychologicznych podczas oceny kandydata na pracownika.Szkolenie podzielone było na dwie części - część praktyczną poprzedzał wstęp case study i przygotowanie projektów własnych CV. Podczas zajęć warsztatowych młodzież przygotowała swoje własne dokumenty zgodnie z poznanymi zasadami.


Szkolenie uczniów jest jedną z wielu form współpracy Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza z firmą Aero Gearbox International. Na mocy zawartego porozumienia uczniowie uczestniczą w kursach i szkoleniach organizowanych przez AGI PL oraz mają możliwość odbywania praktyk w ropczyckich zakładach Firmy. Aero Gearbox International aktywnie angażuje się w działania Zespołu Szkół sponsorując wycieczki i nagrody dla najlepszych uczniów oraz wspierając zaangażowanie młodzieży w życie lokalnej społeczności.


Poprawiony: czwartek, 03 stycznia 2019 12:08
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 130 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS