Dzis jest 01.06.2020, imieniny Gracji, Jakuba, Konrada
advert 1
advert 2
advert 3
Budownictwo energooszczędne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 marca 2019 20:25

Budowlańcy Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach
zdobywają kolejne certyfikaty.


Uczniowie klas Technikum Budowlanego Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach w dniu 8 lutego 2019 uczestniczyli w szkoleniu z zakresu „Budownictwa energooszczędnego w technologii Izodom” w siedzibie firmy IZODOM 2000 POLSKA Sp. z o.o. – polskiego producenta materiałów do budowy domów pasywnych i energooszczędnych w Zduńskiej Woli.


Szkolenie składało się z części teoretycznej, podczas której uczniowie poznali technologię wykonywania budynków energooszczędnych i pasywnych, zalety systemu Izodom oraz korzyści płynące z jego zastosowania. Zobaczyli również  przykładowe realizacje obiektów między innymi w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Arabii Saudyjskiej.
Następnie uczniowie mieli okazję praktycznie poznać zasady wykonywania obiektów w technologii Izodom jak również zobaczyć z bliska technologię wytwarzania elementów budowlanych podczas oprowadzania przez prowadzącego szkolenie po fabryce.


tn_SDC12551
tn_SDC12559
tn_SDC12560
tn_SDC12561
tn_SDC12563
tn_SDC12564
tn_SDC12565
1/7 

Warsztaty szkoleniowe cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Poprzez czynny udział nabyli dodatkowe umiejętności, które będą mogli wykorzystać w przyszłej pracy zawodowej.
Na zakończenie uczniowie otrzymali certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu.


Opracowała:
Agnieszka Róg

Poprawiony: środa, 13 marca 2019 20:35
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 138 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS