Dzis jest 25.08.2019, imieniny Belii, Ludwika, Luizy
advert 1
advert 2
advert 3
Lekcje z ZUS PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 19 marca 2019 20:11

EKONOMIŚCI ZNOWU GÓRĄ


To już piąty raz ekonomiści Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza przystąpili do realizacji projektu edukacyjnego  „Lekcje z ZUS”.
Celem  przedsięwzięcia jest poszerzenie i propagowanie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych, świadczeniach i obowiązkach przedsiębiorców. „Lekcjom” towarzyszy ogólnopolska olimpiada  „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.
Koordynatorem olimpiady w szkole jest Pani Aldona Majewska Dudek, która od 5 lat czuwa nad przeprowadzeniem cyklu „Lekcji z ZUS”, organizacją i przygotowaniem uczniów do rywalizacji na etapie wojewódzkim. 15 marca 2019 roku w urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie, za wkład pracy w poszerzanie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych otrzymała podziękowania od Pani Ewy Papiewskskiej-Borkowskiej – dyrektora ZUS w Rzeszowie.


czytaj całoś

 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 160 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS