Dzis jest 12.07.2020, imieniny Brunona, Jana, Wery
advert 1
advert 2
advert 3
Podkarpacki Turniej Szkół Ekonomicznych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 10 kwietnia 2019 08:00

ZNOWU NA PODIUM

 

EKONOMIŚCI ZESPOŁU SZKÓŁ zawsze na medal…

 

4 marca 2019 roku w Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie odbył się Podkarpacki Turniej Szkół Ekonomicznych. Do finału zakwalifikowali się najlepsi z najlepszych, uczniowie z 12 szkół z województwa podkarpackiego. Uczestnicy turnieju zmagali się z zadaniami z zakresu rachunkowości indywidualnie i zespołowo. W finale znalazła się drużyna reprezentowana przez Jolantę Kowalską, Martę Marciniec i Klaudię Rogala. Zarówno zespół jak i Jola indywidualnie zajęły trzecie miejsce.


czytaj całość


Poprawiony: środa, 10 kwietnia 2019 08:04
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 130 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS