Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Drugi Erasmus w Zespole Szkół PDF Drukuj Email
środa, 02 października 2019 18:31

Drugi Erasmus w Zespole Szkół!!!

W dniu 1 października została podpisana umowa z Narodową Agencją na realizację kolejnego projektu Erasmus+.
Tytuł projektu: Teacher4.0 - comprehensive method of implementation of Industry 4.0 concept into didactic practice in primary and secondary schools.
Nasza szkoła jest koordynatorem projektu, a partnerami są instytucje z Portugalii, Rumuni, Włoch, Litwy oraz Polski.
W ramach projektu zostaną opracowane plany nauczania oraz scenariusze lekcji z użyciem nowoczesnych technologii w nauczaniu przedmiotów zawodowych i ogólnokształcących.
Projekt w całości jest finansowany z budżetu Narodowej Agencji Programu Erasmus+. Pierwsze spotkanie partnerów projektu odbędzie się w naszej szkole w terminie 12-13 listopada 2019r.

Zapraszamy do współpracy w międzynarodowym zespole!

Poprawiony: środa, 02 października 2019 18:44