Dzis jest 04.07.2020, imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda
advert 1
advert 2
advert 3
Europejski Dzień Języków Obcych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 20 października 2019 18:25

Europejski Dzień Języków Obcych


Jak co roku, uczniowie Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach obchodzili Europejski Dzień Języków Obcych. W tym roku z tej okazji, zorganizowany został konkurs dla pierwszych klas pt. „Dalekie kraje tak bliskie”. Zadaniem każdej z pierwszych klas było wylosowanie nazwy europejskiego państwa, a następnie zrobienie ciekawego, kreatywnego zdjęcia, ukazującego barwy narodowe, tradycje czy zwyczaje panujące w wylosowanym kraju.
Konkurs ten miał na celu nie tylko zapoznanie się przez uczniów z kulturą krajów europejskich, ale również rozwijanie kreatywności wśród uczniów. Uczniowie poprzez świetną zabawę i wspólne zadanie mieli okazje poznać się bliżej i zaprzyjaźnić.


Laureatami zostali:

  1. miejsce – klasa 1 EK – Anglia
  2. miejsce – klasa 1PP – Litwa
  3. miejsce – klasa 1HM – Macedonia
tn_flaga
tn_Litwa
tn_Macedonia
1/3 


Serdecznie gratulujemy!


Joanna Froń

Poprawiony: niedziela, 20 października 2019 18:39
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 104 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS