Dzis jest 29.02.2020, imieniny
advert 1
advert 2
advert 3
CzytajPl. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 04 listopada 2019 12:58Po raz kolejny nasza szkoła została zakwalifikowana do ogólnopolskiego projektu CzytajPl., dzięki któremu wszyscy uczniowie mogą za darmo otrzymać dostęp do 12 bestsellerowch e-booków i audiobooków. Do 30 listopada na korytarzach szkoły oraz w bibliotece dostępne są plakaty z tytułami książek i kodem QR, który umożliwi korzystanie z nich. Wystarczy ściągnąć darmową aplikację Woblink, zeskanować kod QR i cieszyć się czytaniem lub słuchaniem książek w formacie e-booka i audiobooka. Oprócz tego osoba, która z pobrała książkę może ją udostępnić pięciu innym osobom. Akcja potrwa do końca listopada.
Więcej informacji w bibliotece szkolnej i na stronie CZYTAJPL.PL
Zachęcamy do korzystania z akcji.

 

L. Sokołowska

Poprawiony: poniedziałek, 04 listopada 2019 13:05
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 151 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS