Dzis jest 18.04.2024, imieniny Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
wtorek, 26 listopada 2019 11:21

Hola! Como estas?
Desant Zwierzaków w Hiszpanii

23 listopada w nocy grupa 16 uczniów Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach szczęśliwie wylądowała w Maladze- drugim co do wielkości mieście regionu Andaluzja i nowym domu na ponad trzy tygodnie.
Uczniowie przez 23 dni będą odbywać intensywne praktyki zawodowe w różnych branżach- zgodnie ze swoim kierunkiem kształcenia pod okiem hiszpańskich specjalistów.
W czasie pobytu w Maladze wszyscy uczestniczą w zajęciach kulturowych, odbywają kurs języka hiszpańskiego oraz zwiedzają Hiszpanię przy okazji wypoczywając zbierają energię na kolejny semestr nauki.
Praktyka zawodowa sfinansowana jest w całości przez Narodową Agencję w ramach projektu Erasmus+ Empower your future through Erasmus+ work experience. Uczniowie nie ponoszą żadnych kosztów związanych z pobytem, zakwaterowaniem, wyżywieniem i transportem w Hiszpanii oraz przelotami.
Opiekę nad uczniami sprawują pani Joanna Doroba i pan Karol Zagórski.
Reportaż z praktyk będzie na bieżąco udostępniany przez uczestników oraz opiekunów w serwisach społecznościowych oraz na stronie internetowej naszej szkoły.
Hasta pronto!

Poprawiony: wtorek, 26 listopada 2019 11:27