Dzis jest 04.08.2020, imieniny Dominiki, Dominika, Protazego
advert 1
advert 2
advert 3
Narodowe Czytanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 10 grudnia 2019 11:22

Prezydent dziękuje nam za Narodowe Czytanie


Wzorem lat ubiegłych również w bieżącym roku nasza Szkoła włączyła się w akcję Narodowego Czytania. W podziękowaniu za przystąpienie do akcji otrzymaliśmy list od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oraz okolicznościowy egzemplarz zawierający Osiem lektur czytanych na Ósmym Narodowym Czytaniu z dedykacją Pary Prezydenckiej. Ponadto w ramach kontynuowania obchodów stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, przypadających na lata 2018-2022, otrzymaliśmy flagę Rzeczypospolitej Polskiej. Wszystkie otrzymane materiały znajdują się w bibliotece szkolnej.

 

kliknij miniaturkę aby powiększyć

 


Lucyna Sokołowska

Poprawiony: wtorek, 10 grudnia 2019 11:38
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 312 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS