Dzis jest 04.04.2020, imieniny Benedykta, Izodory, Wacławy
advert 1
advert 2
advert 3
Planowanie kariery zawodowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 15 grudnia 2019 21:58

WYCHODZĄC NAPRZECIW OCZEKIWANIOM MŁODZIEŻY


W dniu 11 grudnia doradca zawodowy p. Magdalena Barcicka z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Rzeszowie odwiedziła Zespół Szkół im.ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach.
W ramach zadań z zakresu poradnictwa zawodowego odbyły się zajęcia informacyjne pt. „Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy" z młodzieżą klas maturalnych. W zajęciach uczestniczyło 89 uczniów. Uczniowie mogli uzyskać informację na temat instytucji rynku pracy. Gdzie i po jaką pomoc mogą się zgłosić i jakie przysługują im formy wsparcia, a także informację na temat wyboru kierunku dalszego kształcenia. Młodzież uczestnicząca w spotkaniu wykazała duże zainteresowanie omawianą tematyką. Uczniowie zadawali wiele pytań i chętnie włączali się do rozmowy. Mamy nadzieję, że wiedza zdobyta podczas spotkań zaowocuje w pierwszych chwilach po ukończeniu szkoły i pomoże poruszać się świadomie na rynku pracy.

 

 

tn_DSC_0440
tn_DSC_0442
tn_DSC_0443
1/3 Aneta Bochenek
Agnieszka Rymut

Poprawiony: niedziela, 15 grudnia 2019 22:13
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 125 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS