Dzis jest 10.05.2021, imieniny Antoniny, Izydory, Jana
advert 1
advert 2
advert 3
COLLINS AEROSPACE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 11 stycznia 2020 18:06


WYCIECZKA DYDAKTYCZNA DO FIRMY COLLINS AEROSPACE


W dniu 8 stycznia 2020 r. uczniowie klasy 1BO (technik mechanik operator obrabiarek sterowanych numerycznie) pod opieką wicedyrektora Tomasza Wojnarowskiego i wychowawcy klasy Katarzyny Piękoś uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do firmy Collins Aerospace w Tajęcinie.
Collins Aerospace jest jednym z oddziałów amerykańskiej korporacji United Technologies (UTC) oraz jednym z największych na świecie dostawców zaawansowanych technologii dla przemysłu lotniczego i obronnego. Zakłady specjalizują się w produkcji części, podzespołów oraz podwozi lotniczych do samolotów cywilnych i wojskowych dla takich odbiorców jak: Boeing, Airbus, Bombardier, Lockheed Martin oraz Gulfstream.
Dzięki uprzejmości Pani Anety Wilk - pracownika zakładu, uczniowie mieli okazję zapoznać się z przebiegiem produkcji poszczególnych części i podzespołów, posłuchać historii powstania zakładu i misji firmy.
Wizyta w hali produkcyjnej międzynarodowej firmy była dla uczniów wyjątkową szansą obejrzenia najważniejszych procesów technologicznych i produkcyjnych.
Wycieczka była bardzo ciekawa, wzbudziła duże zainteresowanie uczniów oraz umożliwiła im zapoznanie się z nowoczesnymi metodami wytwarzania części maszyn.
Dziękujemy firmie Collins Aerospace oraz osobom oprowadzającym po zakładzie za możliwość zrealizowania wycieczki dydaktycznej, mając nadzieję na dalszą współpracę.


 


Katarzyna Piękoś
Wychowawca klasy 1BO

Poprawiony: sobota, 11 stycznia 2020 18:14
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 378 gości 

Pracownie w ZS