Dzis jest 04.07.2020, imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda
advert 1
advert 2
advert 3
Europa z naszej ulicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 03 lutego 2020 21:40

JESTEŚMY W FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU
„EUROPA Z NASZEJ ULICY”Miło nam poinformować, że nasza szkoła została zakwalifikowana do ścisłego finału Ogólnopolskiego Konkursu „Europa z naszej ulicy”. 26 lutego 2020 r. czteroosobowa drużyna reprezentująca Zespół Szkół im. Ks. Dra Jana Zwierza w Ropczycach pod opieką Agnieszki Kasprzyk powalczy o wygraną w Warszawie. A jest o co – trzy najlepsze zespoły czeka wyjazd edukacyjny do Brukseli. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale.


Agnieszka Kasprzyk

Poprawiony: poniedziałek, 03 lutego 2020 21:51
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 123 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS