Dzis jest 09.03.2021, imieniny Dominika, Franciszki, Katarzyny
advert 1
advert 2
advert 3
„Europa z naszej ulicy” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 28 lutego 2020 21:10

Jedziemy do Brukseli! Wygrana w konkursie „Europa z naszej ulicy”


Uczniowie Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w dniu 26 lutego 2020 wzięli udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu „Europa z naszej ulicy”, organizowanego przez Polska Fundację Dzieci i Młodzieży w Warszawie. Spośród 11 zespołów z całej Polski zakwalifikowanych do finału jury wyłoniło 4 – które w nagrodę wyjadą na wyjazd studyjny do Brukseli. Drużyna naszej szkoły pod kierunkiem Agnieszki Kasprzyk nagrała i zaprezentowała efekt swojej pracy – film o wielokulturowych Ropczycach przed II wojną światową. Nasz projekt wzbudził zainteresowanie jury – które przełożyło się na zwycięstwo w konkursie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Naszą szkołę reprezentowali:

Sylwia Baran – IV TE,
Katarzyna Dzik – IV TE,
Kapcer Regner – I PW
Sławomir Darłak – I PW


Poprawiony: piątek, 28 lutego 2020 21:18
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS