Dzis jest 16.07.2020, imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli
advert 1
advert 2
advert 3
Pomoc psychologiczno- pedagogiczna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 24 kwietnia 2020 13:36

Dyżury telefoniczne w zakresie pomocy psychologiczno- pedagogicznej świadczone przez psychologów, pedagogów, logopedów i innych specjalistów Poradni Psychologiczno- Pedagogicznych dla dyrektorów szkół/ placówek, nauczycieli, uczniów i ich rodziców w ramach szczególnego wsparcia w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

 

https://www.ko.rzeszow.pl/_na_glownej/dyzury-telefoniczne-w-zakresie-pomocy-psychologiczno-pedagogicznej-swiadczone-przez-psychologow/

Poprawiony: piątek, 24 kwietnia 2020 13:39
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS