Dzis jest 04.08.2020, imieniny Dominiki, Dominika, Protazego
advert 1
advert 2
advert 3
Informacja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 07 maja 2020 08:57

Informujemy że wykorzystywane w naszej szkole narzędzia do nauki zdalnej nie wymagają połączeń telefonicznych. Aby uczestniczyć w lekcjach lub odbierać materiały wystarczy dostęp do Internetu. Zespół Szkół nie korzysta z aplikacji Google Classroom, która pozwala zarówno na pracę przez Internet, jak i telefon. W przypadku korzystania z telefonu wymagane jest połączenie do USA, a to wiąże się z wysokimi kosztami.

Poprawiony: czwartek, 07 maja 2020 08:59
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 310 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS