Dzis jest 19.03.2024, imieniny Aleksandryny, Józefa, Nicety
Komunikat biblioteki szkolnej PDF Drukuj Email
niedziela, 31 maja 2020 16:43

W dniach 2, 3, 4 czerwca 2020 r. (wtorek, środa, czwartek)
oraz 16, 17, 18 czerwca 2020 r. (wtorek, środa, czwartek)
w godzinach 900 – 1200 biblioteka będzie otwarta.

W tych dniach będzie możliwość zwrotu wypożyczonych książek oraz wypożyczenia potrzebnych lektur szkolnych.
Uczniowie, którzy nie zwrócą książek przed rozdaniem świadectw, będą mogli je zwrócić po wakacjach, w nowym roku szkolnym.
Wyjątek stanowią uczniowie, którzy będą chcieli zmienić szkołę i wybrać dokumenty – ci uczniowie mają obowiązek zwrócić książki przed odebraniem świadectwa i wybraniem dokumentów ze szkoły.
Uwaga! Wejście do biblioteki będzie możliwe od strony drogi A4 przez budynek WT – żółty budynek Zespołu Szkół. Brama wjazdowa na wprost drzwi będzie otwarta.

Zapraszamy.

Prosimy wszystkich przychodzących o zastosowanie się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa w obliczu zagrożenia Covid-19.
Późniejsze dni i godziny otwarcia biblioteki szkolnej będą zamieszczane na stronie szkoły oraz w e-dzienniku.
W razie pytań prosimy o kontakt przez e-dziennik.

Nauczycie bibliotekarze
Lucyna Sokołowska, Dorota Mucha