Dzis jest 27.10.2020, imieniny Iwony, Noemi, Szymona
advert 1
advert 2
advert 3
Informacja dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 13 sierpnia 2020 20:17

Zgodnie z Harmonogramem rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021 w terminie od 13 do 18 sierpnia br. w szkole, do której kandydat został zakwalifikowany należy potwierdzić wolę przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego.
Należy to zrobić, jeżeli dokumenty te nie zostały złożone wcześniej.
W przypadku wybranych poniższych typów szkół i kierunków:

Branżowa Szkoła I Stopnia:
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH
OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

Technikum:
TECHNIK BUDOWNICTWA
TECHNIK MECHANIK
TECHNIK MECHATRONIK
TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH
TECHNIK PROGRAMISTA

Należy również dostarczyć do 18 sierpnia 2020 r. do godziny 15.00 zaświadczenie lekarskie zawierające orzeczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania i pobierania praktycznej nauki zawodu na wybranym kierunku.

W przypadku braku możliwości przedłożenia takiego zaświadczenia lub orzeczenia, rodzic kandydata lub pełnoletni kandydat informują o tym dyrektora szkoły w terminie do 18 sierpnia 2020 r. do godz. 15.00. Należy wtedy wskazać przyczynę niedotrzymania terminu. Informację składa się w postaci papierowej lub elektronicznej. Wówczas zaświadczenie lub orzeczenie składa się dyrektorowi szkoły, do której uczeń został przyjęty, nie później niż do 25 września 2020 r.


Zaświadczenie do pobrania


Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do wybranej szkoły z podziałem na kierunki (1 preferencja) ogłoszone będą 19 sierpnia 2020 r. do godz. 14.00.

Poprawiony: czwartek, 13 sierpnia 2020 20:24
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 134 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS