Dzis jest 10.05.2021, imieniny Antoniny, Izydory, Jana
advert 1
advert 2
advert 3
Nowa pracownia języka angielskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 08 września 2020 06:57

Od września 2020 roku do użytku została oddana nowa pracownia języka angielskiego- sala 210. Projekt autorstwa pana Karola Zagórskiego zrealizowany został we współpracy z dyrekcją szkoły, przy wsparciu finansowym wielu firm z regionu. Opiekunem nowej pracowni jest pani Joanna Doroba.
Projekt zakładał demontaż i rozbiórkę starych zabudów i okładzin ściennych z drewna oraz parkietu, modernizację instalacji elektrycznej, teletechnicznej i nagłośnienia oraz instalację klimatyzacji. W pracowni wyrównano ściany płytami gipsowo-kartonowymi oraz podwieszono sufit, posadzka została pokryta łatwymi w utrzymaniu płytami gresowymi, a ściany i sufit pomalowano ekologicznymi farbami.

 

tn_1
tn_2
tn_3
tn_4
tn_5
tn_6
1/6 Projekt utrzymany jest w kolorystyce monochromatycznej- czerni i bieli, inspirowany nowoczesnym stylem industrialnym i loftowym, z dodatkiem naturalnego drewna i płyt drewnopochodnych oraz betonu architektonicznego. Centralnym punktem pracowni jest ogromna, ponad 2,5 metrowa, mapa świata z podziałem politycznym i opisami w języku angielskim, wycięta laserowo z drewna brzozowego przez drukarnię ASKONET. Firma ta wykonała dla nas również blisko siedmiometrową naklejkę z sylwetkami budowli Londynu, która zdobi jedną ze ścian, oraz grawerowane godło i wycinany z czarnej pleksi cytat. W sali zainstalowano też nowe panele LED o temperaturze barwowej światła słonecznego oraz spoty oświetlenia punktowego.

W pracowni znalazły się również nowa tablica suchościeralna, stoliki i krzesła uczniowskie. Wkrótce zainstalowana zostanie klimatyzacja i pojawią się pozostałe meble i elementy wyposażenia wnętrza- między innymi nowa tablica interaktywna z krótkoogniskowym projektorem i system nagłośnienia.
Cały projekt uzupełniony został o mnóstwo roślin typu air so pure, które posiadają właściwości oczyszczające powietrze, materiały wykorzystane podczas jego realizacji posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty oraz są przyjazne środowisku.
Pracownia zostanie również wyposażona w nowy system segregacji odpadów- zgodny ze szkolnymi standardami.
Autorzy i wykonawcy projektu serdecznie dziękują firmom, które wspierały wykonanie remontu przekazując swoje produkty i wspierając szkołę finansowo, należą do nich:

 • Zakłady Magnezytowe Ropczyce S.A.
 • ASKONET
 • Suedzucker Polska
 • ZM Invest
 • Śnieżka
 • Knauf Polska
 • Pdconcept
 • Remonty.pl Kamil Gac
 • VOSTER Drzwi
 • WAM Okna
 • PSB Mrówka Ropczyce


Wszystkim, za okazaną naszej szkole pomoc i wsparcie, SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Poprawiony: poniedziałek, 16 listopada 2020 00:04
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 260 gości 

Pracownie w ZS