Dzis jest 25.01.2021, imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany
advert 1
advert 2
advert 3
Kolejny Erasmus+ w Zwierzu!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 22 września 2020 09:57


17 września 2020 roku Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie zatwierdziła do realizacji projekt Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej”. Całkowita suma dofinansowania projektu to 150.000 Euro!
W ramach projektu 64 uczniów z kierunków: technik pojazdów samochodowych, technik mechatronik, technik mechanik maszyn CNC oraz technik ekonomista znów będzie miało szansę na 3-tygodniowe praktyki w słonecznej Hiszpanii. Projekt będzie realizowany w latach 2020-2022, szczegółowych informacji udzielają p. Agnieszka Kasprzyk i p. Joanna Doroba.


Całość przedsięwzięcia finansowana będzie ze środków UE.

Poprawiony: wtorek, 22 września 2020 10:09
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS