Dzis jest 27.11.2020, imieniny Franciszka, Kseni, Maksymiliana
advert 1
advert 2
advert 3
Informacja pedagogów szkolnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 października 2020 17:17

W związku z zaistniałą sytuacja związana z  przejściem szkoły na nauczanie zdalne, pedagodzy szkolni informują, że w czasie zaistniałych wątpliwości oraz chęci rozmowy można kontaktować sie z nami przez e-dziennik, messenger i osobiście po wcześniejszym ustaleniu z nami terminu spotkania w gabinecie pedagogów szkolnych przy jednoczesnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa

Poprawiony: poniedziałek, 19 października 2020 17:19
 

Dzisiaj mamy:


piątek
listopada 2020
27

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Zdjęcia z galerii