Dzis jest 05.03.2021, imieniny Aurory, Fryderyka, Oliwii
advert 1
advert 2
advert 3
Bo dla nich ważna była Polska PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 27 października 2020 19:40

Zespół Szkół na podium konkursu „Bo dla nich ważna była Polska


15 października 2020 w Powiatowym Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach odbył się finał Powiatowego Konkursu historycznego „Bo dla nich ważna była Polska”. Konkurs zorganizowany został aby upamiętnić 100-lecie bitwy warszawskiej.


W finale konkursu Zespół Szkół reprezentowali uczniowie:

Monika Stręk (4 TBM),

Jakub Oleś (2 EK),

Katarzyna Longosz (2 TE)

Guzek Eryk (2 PP).


Do ścisłego finału zakwalifikował się Eryk Guzek, który w ostatecznej rozgrywce znalazł się na podium i zajął trzecie miejsce. Poziom konkursu był bardzo wysoki, tym większe gratulacje. Opiekunem ucznia w konkursie była Agnieszka Kasprzyk.


Gratulujemy. 

Poprawiony: wtorek, 27 października 2020 19:45
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS