Dzis jest 05.03.2021, imieniny Aurory, Fryderyka, Oliwii
advert 1
advert 2
advert 3
BohaterON- włącz historię PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 08 listopada 2020 11:57


Młodzież z Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „BohaterON- włącz historię”.
Akcja była prowadzona od września do listopada 2020 roku. Miała ona na celu przypomnienie ważnego wydarzenia z historii naszego kraju, jakim było Powstanie Warszawskie, upamiętnienie jego bohaterów oraz nawiązanie z nimi kontaktu przez wysłanie kartek, pamiętników oraz laurek. Organizatorzy akcji zmienili w tym roku jej formę, zaproponowali, aby prace były wykonane wspólnie przez uczniów danej klasy, grupy.


Przedstawiciele klas 2 EK, 3 TO a, 3 TE, 2 TBF wykonali wspólnie kartki, plakaty oraz pamiętniki dla Powstańców, napisali życzenia oraz podziękowania. W tym roku 15 prac trafiło do żyjących uczestników Powstania Warszawskiego, uczniowie zapoznali się z losami osób, do których je adresowali. Uczestniczyli także w zajęciach poświęconych Powstaniu Warszawskiemu, zapoznali się z jego przebiegiem oraz z codziennym życiem ludzi, którym przyszło żyć i walczyć w tych trudnych czasach.


tn_1
tn_2
tn_3
1/3 


Aneta Kwiatkowska

Poprawiony: niedziela, 08 listopada 2020 12:14
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS