Dzis jest 09.03.2021, imieniny Dominika, Franciszki, Katarzyny
advert 1
advert 2
advert 3
"POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 29 listopada 2020 16:50

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE
"POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY"Uczniowie Zespołu Szkół im ks. dra Jana Zwierza kolejny raz wezmą udział w projekcie „Kultura bezpieczeństwa”, w ramach którego odbędzie się szkolenie online dla uczniów. Zdobytą wiedzę będzie można sprawdzić w I etapie ogólnopolskiego konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy", który odbędzie się 09.12.2020 roku.
Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej przepisów prawa pracy wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Obejmuje zagadnienia dotyczące przepisów prawnej ochrony pracy, bhp, legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej.
Zapraszamy chętnych uczniów do sprawdzenia swojej wiedzy i zgłoszenia swojego udziału w konkursie online do dnia 4.12.2020 roku, do pani Agnieszki Róg lub Aldony Majewskej-Dudek.


BAZA PYTAŃ, z którą należy się zapoznać:

https://www.pip.gov.pl/pl/f/v/225474/BAZA%20pytan%20rok%20szkolny%202020-2021.pdf


ZAPRASZAMY

Poprawiony: niedziela, 29 listopada 2020 16:57
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS