Dzis jest 29.03.2024, imieniny Marka, Wiktoryny, Zenona
Kurs spawania PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 stycznia 2021 17:46

Warsztaty szkolne Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach organizują kurs spawania metodami MIG/MAG i TIG dla wszystkich osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.
Kurs odbędzie się w pracowni spawalnictwa warsztatów szkolnych Zespołu Szkół, w Ropczycach, przy ulicy Konopnickiej 2.
Po zakończeniu kursu i zdaniu egzaminu z wynikiem pozytywnym, uczestnicy otrzymają imienny certyfikat (w dwóch językach) potwierdzający uprawnienia spawacza, wydany przez akredytowany ośrodek.
Koszt udziału dla osób niebędących uczniami Zespołu Szkół wynosi 1400zł brutto za jedną metodę, w cenie tej zawarty jest koszt egzaminu.
Uczniowie Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza otrzymują specjalną zniżkę na udział w kursie.
Kurs rozpocznie się po zebraniu grupy 10 chętnych osób.
Wszystkich niezbędnych informacji udziela Kierownik warsztatów szkolnych: Jerzy Mytych, pod numerem telefonu 172227128.

Poprawiony: poniedziałek, 25 stycznia 2021 17:52