Dzis jest 10.04.2021, imieniny Borysławy, makarego, Michała
advert 1
advert 2
advert 3
Próbny egzamin maturalny – marzec 2021 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 23 lutego 2021 14:27

Próbny egzamin maturalny – marzec 2021 r.


Zapraszamy i zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w próbnym egzaminie maturalnym.


Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach zgodnie z informacją dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 17 lutego 2021 r. dotyczącej testu diagnostycznego w zakresie poziomu przygotowania uczniów do egzaminu maturalnego (tzw. próbnego egzaminu maturalnego) organizuje wg. dołączonego HARMONOGRAMU próbną maturę dla tegorocznych maturzystów.
Przystąpienie do testu diagnostycznego jest dobrowolne i zostanie on przeprowadzony w warunkach zbliżonych do obowiązujących podczas właściwego egzaminu (tj. godzina rozpoczęcia pracy z arkuszem egzaminacyjnym, samodzielne rozwiązywanie zadań przez uczniów, zaznaczanie odpowiedzi na karcie odpowiedzi). Diagnoza zostanie przeprowadzona z zachowaniem wszelkich reguł dotyczących bezpieczeństwa sanitarnego.


Przypominamy, że w 2021 r. egzamin maturalny z każdego przedmiotu na każdym poziomie będzie przeprowadzony na podstawie wymagań egzaminacyjnych określonych w rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki. Zmiany – w stosunku do egzaminów w latach 2015–2020 – zostaną również wprowadzone w przypadku arkuszy egzaminacyjnych z języka polskiego i matematyki na poziomie podstawowym. Wszystkie szczegóły dotyczące egzaminu maturalnego z poszczególnych przedmiotów są dostępne w aneksach do informatorów o egzaminie maturalnym na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 

zobacz harmonogram matury próbnej

Poprawiony: wtorek, 23 lutego 2021 14:37
 

Dzisiaj mamy:


sobota
kwietnia 2021
10

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Zdjęcia z galerii