Dzis jest 21.09.2021, imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca
advert 1
advert 2
advert 3
Ogólnopolski Konkurs Piosenki Rosyjskiej. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 16 kwietnia 2021 19:52

Konrad Kujda laureatem ogólnopolskiego Konkursu

W dniach 10-25 marca odbył się Ogólnopolski Konkurs Piosenki Rosyjskiej.

Konkurs odbył się w formie zdalnej, a warunkiem udziału było nagranie wykonania piosenki rosyjskiej na żywo.
Organizatorem Konkursu była pani Elena Egorova- śpiewaczka i laureatka wielu rosyjskich konkursów i festiwali. Ilość zgłoszeń (w sumie 196 piosenek!) przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. W Konkursie udział wzięli uczestnicy z całej Polski, a także z Ukrainy, Kazachstanu, Tadżykistanu, Rosji, Andaluzji a nawet Chin!
Było to więc wspaniałe Święto Rosyjskiej Muzyki! Konkurs odbył się w czterech kategoriach- dzieci (5-11 lat), młodzież (12-17 lat), dorośli (18-55 lat) 
i seniorzy (55+).


W Konkursie nie zabrakło i naszych uczniów- Natalii Saj (2 EK) i Konrada Kujdy (2 HM). Natalia wykonała piosenkę „Nie kochasz” z repertuaru Ratmira Szyszkowa, zaś Konrad- „Pamiętam cię” Dimy Bilana. Występ Konrada zdobył uznanie Jury, czego wyrazem było przyznanie mu III miejsca w kategorii „Młodzież”.Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Poprawiony: piątek, 16 kwietnia 2021 20:04
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 112 gości 

Pracownie w ZS