Dzis jest 21.09.2021, imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca
advert 1
advert 2
advert 3
Startujemy z naszą nową ofertą! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 28 kwietnia 2021 17:25

Za nami Święta Wielkanocne, przed nami majowy długi weekend i matury. Dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych to nie tylko czas wytężonej pracy przed egzaminami, ale także moment na podjęcie najważniejszej życiowej decyzji- wyboru szkoły średniej.


Chcemy przyjść Wam z pomocą drodzy Absolwenci szkół podstawowych i pokazać najbogatszą ofertę, którą przygotowaliśmy.


Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach jest największą szkołą średnią w Powiecie Ropczycko- Sędziszowskim. Tworzymy wspólnotę około 1200 uczniów i nauczycieli. Każdego roku to właśnie nas wybiera największa liczba uczniów.
Dziś, na dobry start naszej rekrutacji, prezentujemy film przygotowany przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Ropczycach, na temat kierunków kształcenia oferowanych w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza.


Tak bogatej oferty nie ma nikt inny!

 

Zapraszamy do oglądania i udostępniania, w przypadku pytań- piszcie do nas śmiało!
I pamiętajcie: Zwierz to więcej!


 

https://www.youtube.com/watch?v=a0c6pXuDnoI


Poprawiony: piątek, 07 maja 2021 17:45
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 122 gości 

Pracownie w ZS