Dzis jest 22.05.2022, imieniny Emila, Neleny, Romy
advert 1
advert 2
advert 3
Poznaj Polskę. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 10 grudnia 2021 14:34Młodzież „Zwierza” zwiedza Polskę w ramach Przedsiewzięcia
Ministra Edukacji i Nauki 
pn. Poznaj Polskę.


W ramach przedsięwzięcia Poznaj Polskę młodzież Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza miała możliwość wyjechania na wycieczki dofinansowane ze środków budżetu Państwa.

9 grudnia uczniowie zwiedzili Sandomierz.


Głównym punktem zwiedzania był rynek w Sandomierzu, gdzie uczniowie obejrzeli ciekawą podziemną trasę turystyczną., a także Bramę Opatowską, Bazylikę katedralną, Kościół Św. Jakuba, wieżę widokową. Zwiedzanie odbyło się w ramach zakresu tematycznego „Kultura i dziedzictwo narodowe”, które w całości wpisuje się w ministerialny program Poznaj Polskę. Po pysznym obiedzie udali się w drogę powrotną i wszyscy w doskonałych humorach wrócili do RopczycPoprawiony: piątek, 10 grudnia 2021 14:39
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 82 gości 

Pracownie w ZS