Dzis jest 22.05.2022, imieniny Emila, Neleny, Romy
advert 1
advert 2
advert 3
„Drugie życie odpadów” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 14 grudnia 2021 20:34

Konkurs Ekologiczny „Drugie życie odpadów”

6 grudnia 2021 r. odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Ekologicznego „Drugie życie odpadów”. Celem konkursu było: propagowanie wiedzy o ochronie środowiska naturalnego, promocja wiedzy o odpadach, których recykling przyczynia się do oszczędności energii pochodzącej z nieodnawialnych źródeł, co bezpośrednio powoduje zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska, rozwijanie kreatywności, twórczego myślenia i zdolności manualnych.
Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie przedmiotu użytkowego z wykorzystaniem materiałów uznawanych za odpady – nadanie tym odpadom „drugiego życia”. Cały proces powstawania produktu finalnego był udokumentowany zdjęciami oraz opisem słownym.


Najciekawsze prace zostały nagrodzone:

  1. miejsce - Gabriela Wymysłowska kl.3HM
  2. miejsce - Ilona Cholewa, Olivia Muzyk kl. 1PW
  3. miejsce - Jakub Zapał, Piotr Hendzel kl. 1RBM

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.


Renata Kopala

Katarzyna Piękoś

Poprawiony: wtorek, 14 grudnia 2021 20:49
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 89 gości 

Pracownie w ZS