Dzis jest 22.05.2022, imieniny Emila, Neleny, Romy
advert 1
advert 2
advert 3
Życzenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 22 grudnia 2021 09:36

Świąteczne życzenia dla pensjonariuszy
Domu Pomocy Społecznej w Rudzie.


Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas działającego w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach przygotowali świąteczną niespodziankę dla pensjonariuszy i pracowników Domu Pomocy Społecznej w Rudzie. Własnoręcznie wykonane upominki, kartki świąteczne, słodkości wraz z serdecznymi życzeniami świątecznymi zostały przekazane do DPS-u w dniu 15 grudnia 2021 r. Są one wyrazem pamięci, życzliwości i troski wobec tych, którzy przeżywają Święta w izolacji.
W bieżącym roku szkolnym wolontariusze SK Caritas włączyli się również w akcje zbiórki funduszy dla potrzebujących pomocy, dla rodziny poszkodowanej w pożarze domu, brali również udział w kweście na cmentarzu w Ropczycach na rzecz Towarzystwa Pomocy im.św.Brata Alberta w Rzeszowie.
Serdecznie dziękujemy młodzieży za zaangażowanie na rzecz potrzebujących pomocy, otwartość i wrażliwość na potrzeby innych, wszelką życzliwość oraz bezinteresowność.
Życzymy wszystkim błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

 


Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas

Poprawiony: środa, 22 grudnia 2021 09:40
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 75 gości 

Pracownie w ZS