Dzis jest 19.04.2024, imieniny Alfa, Leonii, Tytusa
„FINANSOMANIA” PDF Drukuj Email
środa, 05 stycznia 2022 09:04

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O FINANSACH „FINANSOMANIA” -  edycja 2021/ 2022

10 grudnia 2021 roku w Zespole Szkół odbyły się eliminacje szkolne do etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Finansach „FINANSOMANIA” organizowanej przez Narodowy Bank Polski i Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu przy współpracy m. in. Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Celem Ogólnopolskiej Olimpiady jest zwiększenie świadomości finansowej młodzieży oraz pobudzenie i rozwijanie ich zainteresowań dotyczących zagadnień finansowych.
Ponadto, celem projektu jest zachęcenie co najmniej uczniów szkół ponadpodstawowych do zgłębiania tematyki finansowej.

W zmaganiach konkursowych wzięli udział uczniowie Technikum Ekonomicznego. Do półfinału Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Finansach zakwalifikowały się dwie uczennice Izabela Ozga oraz Izabela Ziajor z klasy 2EK.

Serdecznie gratulujemy!

Poprawiony: środa, 05 stycznia 2022 09:09