Dzis jest 25.04.2024, imieniny Jarosława, Marka, Wiki
OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH PDF Drukuj Email
wtorek, 18 stycznia 2022 09:49

16 listopada 2021 roku odbył się etap szkolny XI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.
W olimpiadzie uczestniczyło trzech uczniów.
Klasę IV TBH reprezentował: Piątek Daniel; natomiast z klasy III TBF udział wzięli: Mik Patrycja i Książek Konrad.

Komisja w składzie:

mgr Krzysztof Klimek

Członkowie:

mgr inż. Agnieszka Róg

mgr inż. Anna Gołaś-Kiełbasa

dokonała sprawdzenia prac i wyłoniła finalistów. Na pierwszym miejscu uplasował się Piątek Daniel z kl. IV TBH, drugie miejsce zajęła Mik Patrycja z kl. III TBF, natomiast trzecie miejsce zajął Książek Konrad również uczeń kl. III TBF.

12 stycznia 2022r. Dyrektor Naczelny Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza wręczył zwycięzcom pamiątkowe dyplomy oraz cenne nagrody ufundowane przez zaprzyjaźnioną firmę ZM INVEST S.A. za co serdecznie dziękujemy Panu Prezesowi Leonowi Marciniec. Nagroda za I miejsce - tablet, II miejsce – słuchawki bezprzewodowe, III miejsce – smartwatch.
Zespół Szkół w eliminacjach okręgowych w Rzeszowie, które odbędą się 5 marca 2022r. będą reprezentowali: Piątek Daniel i Mik Patrycja.

tn_1_wynik
tn_2_wynik
tn_3_wynik
tn_4_wynik
tn_5_wynik

Wszystkim uczestnikom składamy podziękowania za udział w etapie szkolnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała:
mgr inż. Agnieszka Róg