Dzis jest 24.04.2024, imieniny Bony, Horacji, Jerzego
ŻYJMY DŁUŻEJ, ZDROWIEJ I CIEKAWIEJ PDF Drukuj Email
wtorek, 15 marca 2022 12:17

ŻYJMY DŁUŻEJ, ZDROWIEJ I CIEKAWIEJ

11 marca zakończony został projekt „Żyjmy dłużej, zdrowiej i ciekawiej”. W ramach jego realizacji przeprowadzony został szereg działań aktywizujących młodzież naszej szkoły do prowadzenia zdrowego stylu życia.
8 marca uczniowie wzięli udział w konkursie językowym ‘How to live a healthier life’, zorganizowanym przez Dianę Dumarę. Zwycięzcami zostali: I miejsce – Christian Krzak 4TE, II miejsce – Kornelia Berlik 2EK i III miejsce – Karolina Żurek 2EK.
Atrakcyjne nagrody dla najlepszych zapewniły: Małgorzata Berdychowska z klubu Xtreme Fitness Gyms oraz Anna Rak z Projektu Zdrowie.

1 (2)
1 (3)
1 (4)
1 (5)
1 (6)
1 (7)
1 (8)

Obie panie przeprowadziły również 11 marca warsztaty dla uczniów zaangażowanych w projekt. Dzięki spotkaniu z ekspertkami uczniowie poszerzyli swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania oraz sposobów na aktywne spędzanie czasu wolnego.

Kolejnym i ostatnim już etapem projektu były Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej chłopców klas pierwszych, które odbyły się 11 marca na hali widowiskowo-sportowej. W zawodach wzięło udział osiem drużyn, podzielonych na dwie grupy. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów. Zawody sędziowali starsi koledzy rozgrywających, mecze toczyły się według zasady fair-play. Oprócz nagród dla najlepszych trzech drużyn wybrano najlepszego bramkarza, strzelca najładniejszego gola, najlepszego strzelca oraz najlepszego zawodnika. Szczegółowe informacje w załączonym pliku.
Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego: Robert Raś oraz Roman Bochenek.

Dziękujemy młodzieży za zaangażowanie w projekt, naszym sponsorom za wspaniałe nagrody oraz dawkę ciekawych informacji, a wszystkim nam życzymy umiejętności wprowadzania zdrowych nawyków w codzienne życie.

wyniki rozgrywek

Diana Dumara