Dzis jest 31.01.2023, imieniny Joanny, Ksawerego, Luizy
advert 1
advert 2
advert 3
Targi Pracy w Rzeszowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 27 marca 2022 10:28

Wyjazd maturzystów na Targi Pracy do Rzeszowa


24.03.2022 uczniowie klas 3 PP i 4 TL odwiedzili XVI Targi Pracy Work Expo w Rzeszowie. Podczas Targów tegoroczni maturzyści zapoznali się z ofertą lokalnych pracodawców i agencji rekrutacyjnych, mogli skorzystać z usług doradcy zawodowego który pomagał im w podjęciu decyzji odnośnie wyboru przyszłej drogi zawodowej oraz uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie “Planowanie własnej ścieżki kariery”. Dzięki uczestnictwu w wydarzeniu uczniowie mieli okazję bezpośredniego kontaktu i rozmowy face to face z potencjalnymi pracodawcami.

 

tn_1_wynik
tn_2
tn_3
tn_4
tn_5
1/5 


Poprawiony: niedziela, 27 marca 2022 10:38
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 

Pracownie w ZS