Dzis jest 29.11.2022, imieniny Błażeja, Margerity, Saturnina
advert 1
advert 2
advert 3
DZIEŃ BEZ FUTRA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 03 listopada 2022 07:43

DZIEŃ BEZ FUTRA


Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie plastyczno-ekologicznym „FutrOFF”, organizowanym z okazji obchodzonego 25 listopada Dnia bez Futra. Celem tego święta jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na sytuację zwierząt futerkowych hodowanych na farmach. Zwierzęta te bardzo często poddane są ogromnemu stresowi, który nie pozwala na ich normalne funkcjonowanie, a duże fermy zwierząt futerkowych stanowią poważne zagrożenie dla naturalnych ekosystemów.
Zachęcamy młodzież do wykonania dowolną techniką prac, które będą apelem o zaprzestanie noszenia prawdziwych futer oraz prośbą o pochylenie się nad losem zwierząt futerkowych. Prace prosimy kierować do 23 listopada do Diany Dumary lub Joanny Froń.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 25 listopada.


Diana Dumara, Joanna Froń

Poprawiony: czwartek, 03 listopada 2022 07:48
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 

Pracownie w ZS