Dzis jest 02.05.2024, imieniny Longiny, Toli, Zygmunta
Zawody strzeleckie PDF Drukuj Email
wtorek, 26 września 2023 19:28

Nasi strzelcy z klas wojskowych najlepsi!

I mamy sukces na skalę województwa! Reprezentanci naszych klas mundurowych zostali Mistrzami w strzelectwie.
W dniu 21 września 2023 roku reprezentacja naszych klas mundurowych w składzie: Magdalena Grabowy, Eryk Niemiec i Norbert Ochab zdobyła mistrzostwo w eliminacjach wojewódzkich do "Mistrzostw Polski w Strzelaniu” klas wojskowych, które odbyły się Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie a zostały zorganizowane przez Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji w Rzeszowie.

Nasi uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom wyszkolenia strzeleckiego dzięki możliwości regularnych treningów pod czujnym okiem Jerzego Harchuta na Wirtualnej Strzelnicy Laserowej, która jest dostępna w Zespole Szkół. W rywalizacji udział wzięło 15. reprezentacji ze szkół z klasami wojskowymi z całego województwa podkarpackiego. Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy podjęcia wyzwania w rywalizacji strzeleckiej.
Zwycięzcom, życzymy powodzenia na “Strzeleckich Mistrzostwach Polski” klas wojskowych, na których będą reprezentować województwo podkarpackie.
BRAWO!

Poprawiony: wtorek, 26 września 2023 19:37