Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Seminarium - Wybrane Problemy Chemii PDF Drukuj Email
środa, 03 marca 2010 08:56

Seminarium rozpoczęło się o godz. 9. Uczniów wraz z opiekunami przywitał dziekan Wydziału Chemicznego – prof. Ireneusz Opaliński. Przedstawił on plan konferencji, prelegentów oraz aktualne kierunki kształcenia prowadzone przez Politechnikę Rzeszowską. Seminarium obejmowało zajęcia wykładowe i laboratoryjne.

Skierowane było głównie do uczniów klas II i III szkół ponadgimnazjalnych, zainteresowanych rozwijaniem i pogłębianiem wiedzy z zakresu współczesnej chemii.
Po zakończonych zajęciach, pełni pozytywnych wrażeń uczniowie, mieli jeszcze możliwość zwiedzić sale laboratoryjne Wydziału Chemicznego

Organizatorami Seminarium byli: Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej, I Liceum Ogólnokształcące im. ks. St. Konarskiego w Rzeszowie oraz Rzeszowski Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego.

Jolanta Pasowicz kl. 3aLP
Poprawiony: środa, 03 marca 2010 09:06