Dzis jest 18.04.2024, imieniny Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
Uśmiech dziecka PDF Drukuj Email
poniedziałek, 21 lutego 2011 08:48

Spotkanie zostało zorganizowane we współpracy z Zarządem Rejonowym PCK
w Ropczycach, którego sercem jest pani Zofia Jasek. Przez ostatnie lata dzieci uczestniczyły w balach maskowych, w tym roku postanowiliśmy zmienić formę i zaproponowaliśmy film- „Psi Zaprzęg”. Po projekcji  filmu dzieci zostały zaproszone na poczęstunek, który przygotowała młodzież. Bawiły się również przy muzyce, uczestniczyły w karaoke i innych zabawach prowadzonych przez nasze uczennice. Gwoździem programu była loteria, w której wszystkie losy były szczęśliwe i każde dziecko wylosowało jakiś upominek.

Środki potrzebne na zorganizowanie całej imprezy jak i na upominki pochodziły ze zbiórek przeprowadzonych wśród młodzieży i nauczycieli Zespołu Szkół. Szczególne podziękowania kierujemy dla pana Ryszarda Wszołka, który od samego początku jest z nami, służąc nam pomocą techniczną.

Dziękujemy również pani dyrektor Centrum Kultury w Ropczycach pani B. Kiepiel za możliwość zorganizowania imprezy w Centrum Kultury. Największe podziękowania należą się jednak naszej wspaniałej młodzieży, bo bez nich nawet najlepsze nasze pomysły nie miały szansy na realizację.

Joanna Grabiec
Katarzyna Misiura