Dzis jest 29.03.2024, imieniny Marka, Wiktoryny, Zenona
Konkursy PDF Drukuj Email
piątek, 07 października 2011 17:50

Uwaga konkursy!

W ramach obchodów XI Dnia Papieskiego nauczyciele bibliotekarze wraz z katechetami ogłaszają międzyszkolne konkursy:

1. Biograficzny ze znajomości życia, najważniejszych publikacji i tematów nauczania bł. Jana Pawła II.

Konkurs będzie miał dwa etapy:
I etap szkolny – 13 października 2011 r.
II etap międzyszkolny – 20 października 2011 r. w bibliotece szkolnej - wyłoni laureatów.

1. Literacko – plastyczny:

• Plastyczny pt. Modlitwa – jak jÄ… sobie wyobrażasz? Polega na wykonaniu plakatu, rysunku na szkle, witrażu za pomocÄ… dowolnej techniki malarskiej (w formacie nie mniejszym niż A2). Prace należy skÅ‚adać do 13 X 2011 r. w bibliotece szkolnej.
  • Literacki na temat: Modlitwa – czym jest dla ciebie? Praca może mieć formÄ™ krótkiej rozprawki, wiersza, listu, modlitwy do bÅ‚. Jana PawÅ‚a II bÄ…dź innej formy literackiej. Tekst nie powinien być dÅ‚uższy niż 2 strony formatu A4.

Dodatkowe informacje można uzyskać u księży katechetów oraz nauczycieli bibliotekarzy.
Uroczyste rozstrzygnięcie konkursów oraz wręczenie nagród odbędzie się 20 X 2011 r.
w bibliotece szkolnej ZespoÅ‚u Szkół im. ks. dra Jana Zwierza.

Poprawiony: piątek, 07 października 2011 17:59

Dzisiaj mamy: